icon

Lords Mobile

2.24 için
Android

4.4

131

Lords Mobile:Düşmanlarınızı yok etmek için imparatorluğunuzu inşa edin

4.6M

Bu uygulamayı oyla

Lords Mobile, oyuncuların çok sayıdaki başka oyuncularla devasa mega savaşlarda tüm dünyada diğer oyunculara karşı savaşmaları ve imparatorluk kurmaları gereken gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Kahramanınızın becerilerini ve ekipmanlarını kişiselleştirebilirsiniz.

İmparatorluğunuzu yönetme şekli, Android savaş dünyası ve strateji oyunu içinde alışılmadık bir yöntem değildir. Kısacası, daha büyük ve iyi binalar inşa etmek için yeni binalar oluşturmak amacıyla bir dizi farklı kaynağı (taş, tahta, yiyecek, vb.) kullanmanız gerekecek.

Savaş esnasında, orduların düşman saldırısına nasıl cevap vereceklerini oyuncuların direkt olarak kontrol etmesine izin verilmez. Öncesinde onları savaşa hazırlamanız ve birliklerinizin ruhunu sürekli canlı tutmanız gerekiyor. Silahlarınızın kalitesi şüphesiz ki sizin lehinize olan olasılıklar hakkında tüyo verir.

Tek oyuncu oyunu, özel düşmanlarınıza karşı becerilerinizi test edeceğiniz bir dizi görevi içerir ve orijinal Lords Mobile hikaye modunu takip ederken ordunuzu teste tabi tutar.

Lords Mobile göz alıcı görselleri olan dikkate değer bir yönetim strateji oyunudur. Ayrıca, ekranınızda herhangi bir zaman diliminde yüzün üzerinde birimi içeren çoklu oyuncu savaş sahnelerinin kalitesi de bahsedilmeye değerdir.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürümünü gerektirir.

X